E-билтен бр. 23, март - јуни 2019

 билтен

Бидете информирани за сите наши проекти, обуки, работилници и останати настани и активности. Пријавете се на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. и редовно добивајте ги нашите вести преку е-пошта.

ПАРТНЕРИ

USAID OSI Member of ISSA-logo-final FOSIM
Save the children EU DIC Биро за развој на образованието